درباره ما

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت " آرکا سپهر پویا "   در سال 1394 بصورت" مسئولیت محدود " تاسیس  گردید ، کارشناسان این شرکت  با سابقه طولانی و  فعالیت مستمر و پویا در مزارع  بزرگ  کشور سعی در ارائه خدمات  نوین در این صنعت را  دارند.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و هدفمند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای عمرانی و ماشین آلات صنعت  دامپروری  کشور مخصوصا" صنعت گاو شیری  ایفای نقش نموده و با اتکا به دانش و تجربه ونیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون  صنعتی سازی و فناوری های نوین صنعت دامپروری  گام بردارد.

با توجه به  تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان, اهداف  این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است .

 1- تحقیق و پژوهش

2-ارائه مشاوره و طراحی و نقشه کشی  طبق اصول مهندسی

3-تامین ماشین آلات و قطعات  صنعت دامپروری

4-پشتیبانی و خدمات پس از فروش به مشتریان

شرکت آرکا سپهر پویا به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید و تامین کالا و خدمات فنی و مهندسی  در صنعت دامپروری کشور  بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

 عزم و اراده مدیریت این شرکت  نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های دامداران  این مرزو بوم را مرتفع نماید.

 بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده اما هدف , کارآفرینی  و خدمت بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.